Būrokėlis - vaikų literatūros leidykla

ATSKLEISKIME KARTU DIDŽIĄJĄ ALANO PASLAPTĮ!!!

Tankiose džiunglėse gyveno Alanas – labai baisių aligatorių giminės palikuonis. Kiekvieną rytą jis rūpestingai išsiblizgindavo žvynus, pasigaląsdavo nagus, nusišveisdavo dantis, prieš veidrodį parepetuodavo šiurpias grimasas ir išeidavo gąsdinti džiunglių gyventojų. Šie drebėdavo ir puldavo slėptis, išgirdę baisų riaumojimą: „Aš esu didysis baisusis Alanas! Saugokitės mano aštrių kaip peiliai dantų!“

Tačiau niekas nežinojo, kad po ilgos ir sunkios gąsdinimo dienos grįžęs į savo pelkę Alanas išsiima ir į jam vienam žinomą slėptuvę pasideda savo netikrus dantis. Deja, vieną dieną Alano dantys dingsta. Ką dabar daryti krokodilui, kuris be gąsdinimo nieko kita nemoka daryti? O gal džiunglių žvėris pavyks išgąsdinti ir be baisiųjų dantų?

Linksma, sąmojinga ir žaismingai papasakota istorija, išraiškingos ir akį traukiančios iliustracijos tikrai sužavės mažuosius skaitytojus.

Knyga skirta 2-5 metų vaikams.


Džiaugiamės nauja bendradarbiavimo su anglų leidykla „Walker“ patirtimi. Mūsų knygelė lietuviškai pasirodo tuo pat metu, kaip ir originalusis pirmasis leidimas anglų kalba!

https://www.youtube.com/watch?v=XSSgEcIluWU&feature=youtu.be

 

 

 

Alanas-3